Regulamin katalogu zede.pl

1. Opis strony nie może mieć mniej niż 600 znaków tekstu.
2. Pola formularza przy dodawaniu wpisów muszą być rzetelnie wypełnione w przeciwnym wypadku opis może zostać odrzucony.
3. Do katalogu zede.pl można dodać każdą stronę www zgodną z tym regulaminem.
4. Edytowanie wpisów jest możliwe wyłącznie dla wcześniej zarejestrowanych użytkowników w katalogu zede.pl
5. Za zarejestrowanie się w katalogu stron zede.pl nie jest pobierana opłata.
6. Opis stron  i zgłaszana strona www nie może zawierać treści faszystowskich, rasistowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających obowiązujące powszechnie zasady moralne.
7. W opisie nie mogą występować wyłącznie słowa kluczowe, opis musi być:
– unikalny (kopie opisów z innych katalogó nie będą przyjmowane)
– logiczny (zrozumiały dla odwiedzających nasz katalog użytkowników)
– poprawny gramatycznie i ortograficznie,
w przeciwnym wypadku opis może zostać odrzucony.
8. Wpisy odrzucone z powodów określonych w tym regulaminie, za które dokonano płatności, mogą zostać poprawione i ponownie zgłoszone do moderacji bez dodatkowych kosztów.
9. O decyzji podjętej przez moderatora właściciel wpisu zostanie poinformowany mailowo.
10. dodane wpisy są co jakis czas ponownie moderowane w celu weryfikacji czy strona do ktorej prowadzą istnieje oraz czy opis pozostaje unikalny.
11. Akceptacja niniejszego regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez nasz serwis informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
12. Zastrzegamy prawo do zmiany regulaminu w każdym możliwym czasie bez wcześniejszego powiadamiania o tym użytkowników. Jedyna obowiązująca wersja regulaminu znajduje się pod adresem  http://zede.pl/regulamin/
13. Katalog stron zede.pl jest nieustannie moderowany i może się zdarzać że w dodanym przez państwa opisie strony zostaną dokonane drobne zmiany w celu wyeliminowania powielania duplikatu w wielu katalogach, np. po przez zmianę kilku synonimów lub zamianę słów zdaniach
14. Regulamin jest ważny od chwili jego opublikowania.