Szkoła dla psów

Odwiedź stronę Dodaj do ulubionych Kontakt
wlt_thumbnail-6760

Każdy mający swojego pupila chce zadbać o jego odpowiedni trening. Jest to fundament dla wychowania grzecznego psiaka. Mimo to ważne jest dla nas szczęście zwierzaka – dlatego też oferujemy szkolenia, które będą zarazem porządną nauką, jak i zabawą.

Tresura psów Ruda Śląska

Szkolimy nie tylko psy przygotowujące się do zadania opiekuna czy łowczego – jesteśmy gotowi na podjęcie także waszych domowych pupili. Najpierw zbieramy wywiad na temat Waszego psa i relacji z nim, a następnie możemy ustalić plan tresury. Prosimy o uzupełnienie ankiety, dzięki której będziemy wybierać w jaki sposób prowadzić szkolenie z Twoim pupilem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i chętnie na nie odpowiemy. Dla najbardziej zaangażowanych mamy także zajęcia teoretyczne.

Dzięki takiemu początkowi jesteśmy w stanie ułożyć odpowiedni plan treningu. Zazwyczaj planujemy osiem spotkań, ale bywa, że pojawia się potrzeba przedłużenia treningu. Jest to zależne od widocznych zmian i zaangażowania zarówno psa jak i właściciela. Najważniejsze są dla nas efekty pracy, dlatego każdy trening planujemy indywidualnie, według zapotrzebowania naszych podopiecznych i klientów

Szkolenia psów Śląsk

Nasze usługi są w pełni profesjonalne, mamy wieloletnie doświadczenie i wzorowe wyniki w obszarze tresury psów. Ośrodek szkoleniowy znajduje się w Zabrzu Grzybowicach i posiadamy zarówno sale zadaszone, jak i przestrzeń otwartą. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych także z okolicznych miast takich jak: Ruda Śląska, Piekary Ślaskie, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Zabrze oraz cały Śląsk. Naszym zdaniem wytresowane psy są bardziej pewne siebie i otwarte, a ich właściciele zadowoleni. Pomagamy wyjątkowo trudnym zwierzętom, żeby ich dni było spokojniejsze i bardziej radosne.

Szkoła dla psów Zabrze

Tresujemy zarówno psy z rodowodem, jak i mieszańce. Każdy pies mają szansę na rozwój w naszym Ranczo. Zależy nam na szczęściu w każdym domu, w którym obecny jest pies. Sami otaczamy się najbliższymi zwierzakami i nie wyobrażamy sobie bez nich naszego życia! Psia szkoła jest dopasowana do każdego psa – to dlatego, że potrafimy jak najlepiej dopasować konkretne elementy treningu do różnych osobowości. Możesz przysłać przyszłego pracownika psiej policji, psa przyuczonego do pomocy osobom niepełnosprawnym, ale także niesforne pieski domowe. Skorzystasz na tym zarówno Ty, jak i Twój psiak!

Ceny zajęć różnią się, w zależności od metody płatności i możliwości uiszczenia jej w odstępach czasu. Prosimy o kontakt w celu ustalenia zarówno przyszłej daty szkolenia, jak i jego planu.